Minimalistlike joontega majad kõrgelt hinnatud Ahja jõe ürgoru maastikukaitsealal, kus naabriteks ohustatud, haruldased ja mitmed kaitsealused  isendid.  Läheduses Taevaskodade matkarajad ja liivapaljandid.

Eramud paiknevad avaral krundil, maa ja taeva vahel. Majas on üks suur avara lahendusega  hämar elutuba, puuduvad maast laeni aknad ning põrandat ei kata kalasabaparkett. Kööginurk asub väljaspool eramut- iga ilmakaare suunas – seega ei mängi maja sisustuse juures rolli  kõrgläikega köögimööblisse integreeritud külmkapp, keraamiline pliit ega  kohvimasin.  Kütteallikaks on hingeõhk ja teineteise lähedus. Ventilatsiooniseade on vana hea tuuleiil,  mille sisse-ja väljalülitusnupp on taevaisa jumalikes kätes. Ukseava on aastaringselt avatud, mis välistab valveseadmete vajaduse ning  energiamärgise taotlemise  mured puuduvad.

Läheduses on kõik eluks vajalik infrastruktuur – linnutee, puud ja põõsad, päike ja vihm, vahetevahel ka vikerkaar. Läheduses ei ole toidupoodi, spordiklubi ega kino. Teed on välja ehitamata, kuna bussiühendust pole plaanis koduukseni  rajada.  Kinnistul ei ole piire – see on loodusrahva elupaik.

KALLIS INIMENE!

Kui tunned huvi soetada endale või kinkida sõbrale sünnipäevaks heategevuslik kinnisvara, siis täida registreerimisvorm makse sooritamisel  ja sa saad

KULDNOKA PESAKASTI OMANIKUKS

Hinna sees  paigaldus ja hooldus!

NB! Eramu juurde ei kuulu puu mille küljes pesakast asub, ega selle alune maa 🙂

Maarja Küla intellektipuudega noored paigaldavad sinu pesakasti puu külge ja saadavad  meilile koordinaadid ning pesakasti numbri.  Sulle jääb rõõm tulla Taevaskodade  matkaradadele ja Kiidjärve külastuskeskuse ümbrusesse kevadet ja oma pesakasti otsima!

SAADAVAL ON AINULT 30 PESAKASTI!  Ühe hind 48.-

OSTES KULDNOKALE MAJA, PAKUD ERIVAJADUSEGA INIMESELE TÖÖD!