Maarja küla suvepuhkuse viies päev, 11. juuli 2020

Nii me suvepuhkus läbi saigi! Viimasel, viiendal päeval, kogunesime hommikuringi ikka kell kümme ja endiselt kõlas kutsesignaalina Curly Stringsi “Kauges külas”. Laupäev on meil puhkustel olnud ikka asjade kokku kraamimise ja koristamise päev. Täpselt nii läks ka seekord!

Juba paari tunniga oli kadunud meie telklaager ning Külakeskus saanud jälle oma vana näo tagasi. Saal ei näinud enam välja nagu folgi magala, vaid koht, kus me saame edaspidigi teha nii asjalikke koosolekuid ja õhtuseid tralle. Jaan tuli ja võttis elanike abiga maha Taevaskoja külaseltsi välitelgi, mis pakkus meile nii tuule kui ka vihmavarju, kui seda vaja läks. Tartu rahvas laadis jälle täis küla järelkäru ning meie meistrimehed katsid selle vihmakindlalt. Siis oligi käes meie suvepuhkuse viimaseks tegevuseks, milleks oli ühine lõunasöök. Seekord tellisime “Hullust Lehmast” hunniku pizzasid, mis maitsesid ülihead!!!

Lõpetasime oma puhkuse “kaugel külas” ühislauluga. Puhkusest jäi külla järele vaid eraldatud päevitusala ja tõenäoliselt väike hunnik kaotatud asju. Peale selle jäi järele ka mõnus meeleolu – meil on tõepoolest, mida sellelt puhkuselt üheskoos meenutada!

Tartu rahvas, olete oodatud alati külla! Näiteks nädalavahetusel telk ja magamiskott kaasa ja maale puhkama. Külarahvas, olete alati oodatud tartlastele külla ja linna uudistama.

Tegemist oli Maarja küla järjekorras 17. suvepuhkusega. Suurimad tänud kõikidele majadele ja kõikidele meie kogukonna inimestele!!